Vi har samlet det meste på en plass til deg. Om du ikke finner det du trenger her, er det bare å ta kontakt med oss. 

Eiendom
Her har vi samlet noen produkter og tjenester som kan være relevant for deg som driver virksomhet innen eiendom.
Bygg og anlegg
Vi har samlet noen relevante produkt og tjenester for deg som driver virksomhet innenfor bygg og anlegg.
Påfyll
Kontaktpersoner
Tor Ekroll
Tor Ekroll
Banksjef
Tlf: 90757278 tor.ekroll@sbm.no
Ole Sindre Muldal
Ole Sindre Muldal
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92283613 ole.muldal@sbm.no
Helge Amdam
Helge Amdam
Ass. banksjef
Tlf: 90894636 helge.amdam@sbm.no
Vibeke Sjåstad Sand
Vibeke Sjåstad Sand
Ass. banksjef
Tlf: 97521225 vibeke.sand@sbm.no
Steffen Moe
Steffen Moe
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91697818 Steffen.Moe@sbm.no
Kaare Wiik
Kaare Wiik
Ass. banksjef
Tlf: 41147770 kaare.wiik@sbm.no
Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass. Banksjef
Tlf: 97691919 nina.sundgot@sbm.no
Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Tlf: 95282201 geir.aage.flo@sbm.no
Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91910089 gunnhild.takeda@sbm.no
Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92237537 ruben.kvalsvik@sbm.no
Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Tlf: 95169649 svein.thue@sbm.no
Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Tlf: 90916204 leivarne.nydal@sbm.no
Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91747890 bjornar.vartdal@sbm.no
Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 48201362 livmarit.ovrelid@sbm.no
Otto Nygård
Otto Nygård
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95887639 otto.nygard@sbm.no