Hopp til innhold


Sykkylven

Sentralbord
70 11 30 00
Postadresse
Sparebanken Møre, Postboks 130, 6239 Sykkylven
Besøksadresse
Aure 6230 Sykkylven
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00.
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Ansatte Sykkylven

Bilde av Karete Skinnes
Karete Skinnes
Banksjef
Telefon: 90970706
Epost: karete.skinnes@sbm.no
Bilde av Gry Anett Aarseth
Gry Anett Aarseth
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92448614
Epost: gry.aarseth@sbm.no
Bilde av Silje Ervik Tafjord
Silje Ervik Tafjord
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41510497
Epost: silje.tafjord@sbm.no
Bilde av Gunhild N Antonsen
Gunhild N Antonsen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 99121187
Epost: gunhild.antonsen@sbm.no
Bilde av Cecilie Eide
Cecilie Eide
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95058739
Epost: cecilie.eide@sbm.no
Bilde av Birgitte Espe
Birgitte Espe
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 93228366
Epost: birgitte.espe@sbm.no
Bilde av Eldar Helseth
Eldar Helseth
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90198870
Epost: eldar.helseth@sbm.no
Bilde av Kari Line Hovet
Kari Line Hovet
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92460876
Epost: kariline.hovet@sbm.no
Bilde av Katrin Myhre Velle
Katrin Myhre Velle
Autorisert finansiell rådgiver
I permisjon

Møre Eiendomsmegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91587187
Epost: nils.arne.riise@moremegling.no