Hopp til innhold


Valderøya - Giske

Sentralbord
70 11 30 00
Postadresse
Sparebanken Møre, Valderøyvegen 1166, 6050 Valderøya
Besøksadresse
Valderøyvegen 1166, 6050 Valderøya
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00.
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Ansatte Valderøya

Bilde av Arve Røyset
Arve Røyset
Banksjef
Telefon: 95906727
Epost: arve.royset@sbm.no
Bilde av Kenneth Bøe
Kenneth Bøe
Finansiell rådgiver
Telefon: 48246005
Epost: Kenneth.Boe@sbm.no
Bilde av Inger Merete Dyb
Inger Merete Dyb
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48206024
Epost: c904029@sbm.no
Bilde av Vegard Flaaen
Vegard Flaaen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90367614
Epost: vegard.flaaen@sbm.no
Bilde av Kariann G. Holm
Kariann G. Holm
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91240898
Epost: kariann.holm@sbm.no
Bilde av Phillip Lied Søvik
Phillip Lied Søvik
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 95251737
Epost: Phillip.Sovik@sbm.no
Bilde av Jan Ivar Stokset
Jan Ivar Stokset
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41494550
Epost: jan.ivar.stokset@sbm.no
Bilde av Bente Rørvik Urkedal
Bente Rørvik Urkedal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 97059477
Epost: bente.urkedal@sbm.no
Bilde av Sonja K. Drabløs
Sonja K. Drabløs
Autorisert finansiell rådgiver
I permisjon

Møre Eiendomsmegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Odd Arild Sæther
Odd Arild Sæther
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90088380
Epost: odd.arild.sather@moremegling.no