Hopp til innhold


Valderøya - Giske

Sentralbord
70 11 30 00
Postadresse
Sparebanken Møre, Øysenteret, 6050 Valderøya
Besøksadresse
Øysenteret 6050 Valderøya
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00.
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Ansatte Valderøya

Bilde av Arve Røyset
Arve Røyset
Banksjef
Telefon: 95906727
Epost: arve.royset@sbm.no
Bilde av Sonja K. Drabløs
Sonja K. Drabløs
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92020568
Epost: sonja.drablos@sbm.no
Bilde av Inger Merete Dyb
Inger Merete Dyb
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48206024
Epost: ingermerete.dyb@sbm.no
Bilde av Vegard Flaaen
Vegard Flaaen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90367614
Epost: vegard.flaaen@sbm.no
Bilde av Kariann G. Holm
Kariann G. Holm
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91240898
Epost: kariann.holm@sbm.no
Bilde av Jan Ivar Stokset
Jan Ivar Stokset
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41494550
Epost: jan.ivar.stokset@sbm.no
Bilde av Karen S Synnes
Karen S Synnes
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48173502
Epost: karen.synnes@sbm.no
Bilde av Bente Rørvik Urkedal
Bente Rørvik Urkedal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 97059477
Epost: bente.urkedal@sbm.no
Bilde av Berit Valderhaug
Berit Valderhaug
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48246005
Epost: berit.valderhaug@sbm.no
Bilde av Maria Therese Valderhaug
Maria Therese Valderhaug
Finansiell rådgiver
Telefon: 48246005
Epost: mariatherese.valderhaug@sbm.no

Møre Eiendomsmegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Odd Arild Sæther
Odd Arild Sæther
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90088380
Epost: odd.arild.sather@moremegling.no