Hopp til innhold


Vestnes

Sentralbord
70 11 30 00
Postadresse
Sparebanken Møre, Postboks 55, 6399 Vestnes
Besøksadresse
Vestnes 6390 Vestnes
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00.
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Ansatte Vestnes

Bilde av Jan Myren
Jan Myren
Banksjef
Telefon: 97540048
Epost: jan.myren@sbm.no
Bilde av Ellen Bergum
Ellen Bergum
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 46916052
Epost: ellen.bergum@sbm.no
Bilde av Hjørdis Edvardsen
Hjørdis Edvardsen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91177964
Epost: hjordis.edvardsen@sbm.no
Bilde av Tonje Eik
Tonje Eik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91798181
Epost: tonje.eik@sbm.no
Bilde av Helen Flate Lindset
Helen Flate Lindset
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 93829634
Epost: helen.flate.lindset@sbm.no
Bilde av Margunn Nygård
Margunn Nygård
Finansiell rådgiver
Telefon: 90067805
Epost: margunn.nygard@sbm.no
Bilde av Marianne Sæter
Marianne Sæter
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90708432
Epost: marianne.saeter@sbm.no
Bilde av Heidi Iren Walle
Heidi Iren Walle
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91772142
Epost: heidi.iren.walle@sbm.no

Møre Eiendomsmegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Linn Kristin Olsen
Linn Kristin Olsen
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 97549433
Epost: linn@moremegling.no