Hopp til innhold

Bilde av Vibeke Skår Klock
Vibeke Skår Klock
Leder kundeservice
Epost: vibeke.skar.klock@sbm.no

Ansatte Kundeservice personmarked

Bilde av Susann Fiskerstrand Hessen
Susann Fiskerstrand Hessen
Fagsjef
Epost: susannf.hessen@sbm.no
Bilde av Fride Vedde Fonn
Fride Vedde Fonn
Fagsjef
I permisjon
Bilde av Espen  Bjørge
Espen Bjørge
Finansiell rådgiver
Epost: Espen.Bjorge@sbm.no
Bilde av Karina Bjørstad
Karina Bjørstad
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: karina.bjorstad@sbm.no
Bilde av Hege Dahl
Hege Dahl
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: hege.dahl@sbm.no
Bilde av Ann-Helen M. Giske
Ann-Helen M. Giske
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: annhelen@sbm.no
Bilde av Anette Håvik
Anette Håvik
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: Anette.Havik@sbm.no
Bilde av Elin Larsen Sæther
Elin Larsen Sæther
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: ElinLarsen.Saether@sbm.no
Bilde av Siri Andersen Skår
Siri Andersen Skår
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: siri.skaar@sbm.no
Bilde av Anne Holm Solvang
Anne Holm Solvang
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: anne.solvang@sbm.no
Bilde av Ann Kathrin Tafjord
Ann Kathrin Tafjord
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: ann.kathrin.tafjord@sbm.no
Bilde av Anita Uggedal
Anita Uggedal
Finansiell rådgiver
Epost: Anita.Uggedal@sbm.no
Bilde av Synnøve Ytterland
Synnøve Ytterland
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: synnove.ytterland@sbm.no

Ansatte Kundeservice næringsliv

Bilde av Jan K. Tjervåg
Jan K. Tjervåg
Fagsjef næringsforsikring
Telefon: 99500220
Epost: jan.tjervag@sbm.no
Bilde av Bente Edvardsen
Bente Edvardsen
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: bente.edvardsen@sbm.no
Bilde av Chris Erlend Gati
Chris Erlend Gati
Fagansvarlig næringsforsikring
Telefon: 95274935
Epost: chris.gati@sbm.no
Bilde av Marie Lindqvist Kverneng
Marie Lindqvist Kverneng
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: marie.kverneng@sbm.no
Bilde av Sølvi Lillevold
Sølvi Lillevold
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: solvi.lillevold@sbm.no
Bilde av Øyvind Rotevatn
Øyvind Rotevatn
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: Oyvind.Rotevatn@sbm.no
Bilde av Øystein Sæther
Øystein Sæther
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: Oystein.Saether@sbm.no

Ansatte Kundeservice kundeoppfølging

Bilde av Berit Larsen
Berit Larsen
Fagsjef
Epost: berit.larsen@sbm.no
Bilde av Simeon Pettersen
Simeon Pettersen
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: simeon.pettersen@sbm.no
Bilde av Mary-Ann Bigset Saunes
Mary-Ann Bigset Saunes
Autorisert finansiell rådgiver
Epost: maryann.saunes@sbm.no
...