Hopp til innhold



Bilde av Terje Krøvel
Terje Krøvel
Banksjef
Telefon: 91153630
Epost: terje.krovel@sbm.no

Næringsliv Sunnmøre

Ansatte i Eiendom

Bilde av Tor Ekroll
Tor Ekroll
Banksjef
Telefon: 90757278
Epost: tor.ekroll@sbm.no
Bilde av Helge Amdam
Helge Amdam
Ass. banksjef
Telefon: 90894636
Epost: helge.amdam@sbm.no
Bilde av Kåre Bø
Kåre Bø
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 95498465
Epost: kaare.boe@sbm.no
Bilde av Håkon Horn
Håkon Horn
Ass. banksjef
Telefon: 70113475
Epost: haakon.horn@sbm.no
Bilde av Ole-Sindre Muldal
Ole-Sindre Muldal
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 92283613
Epost: ole.sindre.muldal@sbm.no
Bilde av Vibeke Sand
Vibeke Sand
Ass. banksjef
Telefon: 97521225
Epost: vibeke.sand@sbm.no
Bilde av Kaare Wiik
Kaare Wiik
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 41147770
Epost: kaare.wiik@sbm.no
Bilde av Gunvor Hagen Wolstad
Gunvor Hagen Wolstad
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 90757985
Epost: gunvor.wolstad@sbm.no

Næringsliv Sunnmøre

Ansatte i Handel og tjenesteytende

Bilde av Mette Kolvik
Mette Kolvik
Banksjef
Telefon: 97062551
Epost: mette.kolvik@sbm.no
Bilde av Sigmund Berge
Sigmund Berge
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 95763810
Epost: sigmund.berge@sbm.no
Bilde av Torgeir Bjørdal
Torgeir Bjørdal
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 91615790
Epost: torgeir.bjordal@sbm.no
Bilde av Bertil Myhre Hansen
Bertil Myhre Hansen
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 90755115
Epost: bertil.hansen@sbm.no
Bilde av Kåre Løvold
Kåre Løvold
Ass. banksjef
Telefon: 91519902
Epost: kaare.lovold@sbm.no
Bilde av Magny Solnørdal
Magny Solnørdal
Ass. banksjef
Telefon: 70113195
Priv: 95137291
Epost: magny.solnordal@sbm.no
Bilde av Stig Rune Sætre
Stig Rune Sætre
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 41666550
Epost: Stig-saetre@sbm.no

Næringsliv Sunnmøre

Ansatte i Industri

Bilde av Sveinung Klakegg
Sveinung Klakegg
Banksjef
Telefon: 95078378
Epost: sveinung.klakegg@sbm.no
Bilde av Kjell Petter Dalen
Kjell Petter Dalen
Ass. banksjef
Telefon: 41661933
Epost: kjellpetter.dalen@sbm.no
Bilde av Svein Inge Klock
Svein Inge Klock
Ass. banksjef
Telefon: 41693983
Epost: svein.klock@sbm.no
Bilde av Petter Harald Sætre
Petter Harald Sætre
Ass. banksjef
Telefon: 90083446
Epost: petter.saetre@sbm.no
Bilde av Per Gunnar Vasset
Per Gunnar Vasset
Ass. banksjef
Telefon: 95179970
Epost: pergunnar.vasset@sbm.no

Næringsliv Sunnmøre

Ansatte i Marin

Bilde av Runar Debess
Runar Debess
Banksjef
Telefon: 90663150
Epost: runar.debess@sbm.no
Bilde av Frode Amundsen
Frode Amundsen
Ass. banksjef
Telefon: 95029576
Epost: frode.amundsen@sbm.no
Bilde av Jonny Lars Dyb
Jonny Lars Dyb
Ass. banksjef
Telefon: 90890201
Epost: jonny.dyb@sbm.no
Bilde av Einar Fiskerstrand
Einar Fiskerstrand
Ass. banksjef
Telefon: 95052638
Epost: einar.fiskerstrand@sbm.no
Bilde av Linda Vedde
Linda Vedde
Ass. banksjef
Telefon: 95185508
Epost: linda.vedde@sbm.no

Næringsliv Sunnmøre

Ansatte i Offshore/Supply

Bilde av Marianne Kvinnesland
Marianne Kvinnesland
Banksjef
Telefon: 95763834
Epost: Marianne.kvinnesland@sbm.no
Bilde av Marion T Remøy
Marion T Remøy
Ass. banksjef
Telefon: 97704708
Epost: marion.remoy@sbm.no
Bilde av Bjørn S. Synnes
Bjørn S. Synnes
Ass. banksjef
Telefon: 91832979
Epost: bjorn.synnes@sbm.no

Næringsliv Sunnmøre

Ansatte i SMB

Bilde av Robert Nerhus
Robert Nerhus
Banksjef
Telefon: 92601407
Epost: robert.nerhus@sbm.no
Bilde av Ronald Brunvoll
Ronald Brunvoll
Ass. banksjef
Telefon: 97766888
Epost: ronald.brunvoll@sbm.no
Bilde av Daniel Brusdal
Daniel Brusdal
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 48153531
Epost: daniel.brusdal@sbm.no
Bilde av Marius Erstad Flemsæter
Marius Erstad Flemsæter
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 93647777
Epost: marius.flemsaeter@sbm.no
Bilde av Linn Sønderland Kleppe
Linn Sønderland Kleppe
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 95179965
Epost: linns.kleppe@sbm.no
Bilde av Anne Karin Brenne Ringdal
Anne Karin Brenne Ringdal
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 91350328
Epost: akbr@sbm.no
Bilde av Roger Lunden Strand
Roger Lunden Strand
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 95176814
Epost: roger.lunden.strand@sbm.no
Bilde av Jarl Sægrov
Jarl Sægrov
Autorisert Finansiell rådgiver
Telefon: 97059485
Epost: jarl.saegrov@sbm.no
Bilde av Stig  Tryggestad
Stig Tryggestad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90526121
Epost: stig.tryggestad@sbm.no