Hopp til innhold

Internasjonal betaling og finansiering

Bilde av Karl Otto Hessen
Karl Otto Hessen
Leder internasjonal bet.form
Telefon: 40200954
Epost: karl.otto.hessen@sbm.no

Betaling Utland

Bilde av Aage Skauvik
Aage Skauvik
Fagansvarlig int.betalingsformidling
Telefon: 70113292
Epost: aage.skauvik@sbm.no
Bilde av Elin Sperre
Elin Sperre
Fagansvarlig int.betalingsformidling
Telefon: 70113274
Epost: elin.sperre@sbm.no
Bilde av Else Tomren
Else Tomren
Fagansvarlig int.betalingsformidling
Telefon: 70113302
Epost: else.tomren@sbm.no

Remburs/dokumentinkasso

Bilde av Astrid-Grethe Rye
Astrid-Grethe Rye
Fagsjef remburs/inkasso
Telefon: 95024180
Epost: astrid-grethe.rye@sbm.no
Bilde av Iren Gullhav
Iren Gullhav
Fagansvarlig remburs/inkasso
Telefon: 90964756
Epost: iren.gullhav@sbm.no

Låneadministrasjon

Bilde av Kristin Aarset
Kristin Aarset
Fagansvarlig låneadministrasjon
Telefon: 70113282
Epost: kristin.aarset@sbm.no
Bilde av Karin Krogen
Karin Krogen
Fagsjef låneadministrasjon
Telefon: 41574635
Epost: karin.krogen@sbm.no

Back Office/oppgjør

Bilde av Anne Grete Fjørtoft
Anne Grete Fjørtoft
Fagansvarlig oppgjør
Telefon: 48077774
Epost: annegrete.fjortoft@sbm.no
Bilde av Solbjørg Lunheim
Solbjørg Lunheim
Fagansvarlig oppgjør
Telefon: 99227335
Epost: solbjorg.lunheim@sbm.no