Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Brattvåg

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00, og ellers etter avtale

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møter utover ordinær åpningstid etter avtale. Bestill tid for møte. 

Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Brattvåg

Bilde av Rune Fjørtoft
Rune Fjørtoft
Banksjef
Telefon: 99591578
Epost: rune.fjortoft@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Olga Borgen
Olga Borgen
Finansiell rådgiver
Telefon: 99225688
Epost: olga.borgen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Lena Farstad
Lena Farstad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90922593
Epost: lena.farstad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ragnhild Harnes
Ragnhild Harnes
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91893070
Epost: ragnhild.harnes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jørgen Ove Havnsund
Jørgen Ove Havnsund
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90078435
Epost: jorgen.ove.havnsund@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Sølvi Kjerstad
Sølvi Kjerstad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91320540
Epost: solvi.kjerstad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Sondre Landsverk
Sondre Landsverk
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90999691
Epost: Sondre.Landsverk@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Kristina Tharaldsen
Kristina Tharaldsen
Finansiell rådgiver
Telefon: 99542116
Epost: Kristina.Tharaldsen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Beate Tomren
Beate Tomren
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90976806
Epost: beate.tomren@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Evy Vågan
Evy Vågan
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 46836056
Epost: evy.vaagan@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jannicke Holmeset
Jannicke Holmeset
Autorisert finansiell rådgiver
I permisjon

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Wegard Fladmark
Wegard Fladmark
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 92646500
Epost: wegard.fladmark@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jon Kristian Røsok
Jon Kristian Røsok
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 91738352
Epost: jon.kristian@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jeanette Jørpeland Strømmen
Jeanette Jørpeland Strømmen
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 98421350
Epost: j.strommen@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
...