Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?


Brattvåg

Kundeservice
70 11 30 00
Postadresse
Sparebanken Møre, Storgt. 69, 6270 Brattvåg
Besøksadresse
Storgt. 69 6270 Brattvåg
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00.
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Ansatte Brattvåg

Bilde av Rune Fjørtoft
Rune Fjørtoft
Banksjef
Telefon: 99591578
Epost: rune.fjortoft@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Olga Borgen
Olga Borgen
Finansiell rådgiver
Telefon: 99225688
Epost: olga.borgen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Lena Farstad
Lena Farstad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90922593
Epost: lena.farstad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ragnhild Harnes
Ragnhild Harnes
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91893070
Epost: ragnhild.harnes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jørgen Ove Havnsund
Jørgen Ove Havnsund
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90078435
Epost: jorgen.ove.havnsund@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jannicke Holmeset
Jannicke Holmeset
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 94132272
Epost: jannicke.holmeset@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Sølvi Kjerstad
Sølvi Kjerstad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91320540
Epost: solvi.kjerstad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Sondre Landsverk
Sondre Landsverk
Finansiell rådgiver
Telefon: 90999691
Epost: Sondre.Landsverk@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Beate Tomren
Beate Tomren
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90976806
Epost: beate.tomren@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Evy Vågan
Evy Vågan
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 46836056
Epost: evy.vaagan@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møre Eiendomsmegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Christer Hessen
Christer Hessen
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 94144629
Epost: christer.hessen@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jeanette Jørpeland Strømmen
Jeanette Jørpeland Strømmen
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 98421350
Epost: j.strommen@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail