Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Langevåg - Sula

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider

Tirsdag  kl. 10:00 - 15:00
Torsdag kl. 10:00 - 15:00
og ellers etter avtale.

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møte alle hverdager etter avtale. Bestill tid for møte.

Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Langevåg

Bilde av Joachim Flataker
Joachim Flataker
Banksjef
Telefon: 48154041
Epost: Joachim.Flataker@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Marius Berg
Marius Berg
Finansiell rådgiver
Telefon: 92354798
Epost: Marius.Berg@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Rakel Fylling
Rakel Fylling
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95304044
Epost: rakel.fylling@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Roger Sandvik
Roger Sandvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95447644
Epost: roger.sandvik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Annik Volle
Annik Volle
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95289080
Epost: annik.volle@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ingrid Dybvik
Ingrid Dybvik
Autorisert finansiell rådgiver
I permisjon
Bilde av Anette Maaseide
Anette Maaseide
Banksjef
I permisjon

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91587187
Epost: nils.arne.riise@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jon Kristian Røsok
Jon Kristian Røsok
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 91738352
Epost: jon.kristian@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
...