Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Stranda

Kundeservice
70 11 30 00
Postadresse
Sparebanken Møre, Postboks 261, 6201 Stranda
Besøksadresse
Storgata 26 6200 Stranda
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00.
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Personmarked Stranda

Bilde av Kjell Martin Ringset
Kjell Martin Ringset
Banksjef
Telefon: 48259122
Epost: kjell.ringset@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Årdal
Nina Årdal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90108869
Epost: Nina.Ardal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Magny Årvik Ringstad
Magny Årvik Ringstad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90608608
Epost: magny.ringstad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Rita Iren Rudning Røyrhus
Rita Iren Rudning Røyrhus
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90995047
Epost: rita.royrhus@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Oddbjørg Stadheim
Oddbjørg Stadheim
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 40841702
Epost: oddbjorg.stadheim@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Annvor Tryggestad
Annvor Tryggestad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90657285
Epost: annvor.tryggestad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Eivind Vågsæter
Eivind Vågsæter
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92625788
Epost: eivind.vaagsaeter@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Næringsliv Stranda

Bilde av Stig Tryggestad
Stig Tryggestad
ass. banksjef næringsliv
Telefon: 90526121
Epost: stig.tryggestad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91587187
Epost: nils.arne.riise@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail