Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Eidet

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00, og ellers etter avtale

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møter utover ordinær åpningstid etter avtale. Bestill tid for møte. 

Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Eidet

Bilde av Hanne Risnes Alvestad
Hanne Risnes Alvestad
Banksjef
Telefon: 90113838
Epost: HanneRisnes.Alvestad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Mette Alice Gjelsten
Mette Alice Gjelsten
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92023620
Epost: mette.gjelsten@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Lena Gulbrandsen
Lena Gulbrandsen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 46682405
Epost: lena.gulbrandsen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Linda Løvik Karlsen
Linda Løvik Karlsen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 47709626
Epost: LindaLovik.Karlsen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Amina Merzic
Amina Merzic
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 47670855
Epost: amina.Merzic@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Kenneth Nordstoga
Kenneth Nordstoga
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90275443
Epost: Kenneth.Nordstoga@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jorun Tenfjord Ytrelid
Jorun Tenfjord Ytrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41412494
Epost: joruntenfjord.ytrelid@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91587187
Epost: nils.arne.riise@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Wegard Fladmark
Wegard Fladmark
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 92646500
Epost: wegard.fladmark@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jon Kristian Røsok
Jon Kristian Røsok
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 91738352
Epost: jon.kristian@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jeanette Jørpeland Strømmen
Jeanette Jørpeland Strømmen
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 98421350
Epost: j.strommen@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
...