Digernes

Sparebanken Møre, Digernes næringsområde 9, 6260 Skodje
Mandag - Fredag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Phillip Lied Søvik
Phillip Lied Søvik
Banksjef
Tlf: 95251737 Phillip.Sovik@sbm.no
Bente Nakken Nilsen
Bente Nakken Nilsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99627972 bente.nilsen@sbm.no
Endre Hovden Hoem
Endre Hovden Hoem
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 94829659 endre.hoem@sbm.no
Fredrik Hoff
Fredrik Hoff
Finansiell rådgiver
Tlf: 90217666 fredrik.hoff@sbm.no
Hanna Sylte
Hanna Sylte
Finansiell rådgiver
Tlf: 92478137 hanna.sylte@sbm.no
Hanne Risnes Alvestad
Hanne Risnes Alvestad
Banksjef
Tlf: 90113838 HanneRisnes.Alvestad@sbm.no
I permisjon
Marita Gamlemshaug
Marita Gamlemshaug
Finansiell rådgiver
Tlf: 47261941 marita.gamlemshaug@sbm.no
Mette Alice Gjelsten
Mette Alice Gjelsten
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92023620 mette.gjelsten@sbm.no
Terje Halsvik
Terje Halsvik
Finansiell rådgiver
Tlf: 47603356 terje.halsvik@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Espen Skarbø
Espen Skarbø
Næringsmegler/Eiendomsmegler
Tlf: +4741616979 espen.skarbo@moremegling.no