Digernes

Sparebanken Møre, Digernes næringsområde 9, 6260 Skodje
Mandag - Fredag
10:00 - 15:00
Lørdag
10:00 - 14:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Norun Sønderland Nustad
Norun Sønderland Nustad
Banksjef
Tlf: 95092933 norun.nustad@sbm.no
Amina Merzic
Amina Merzic
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 47670855 amina.Merzic@sbm.no
Bente Nakken Nilsen
Bente Nakken Nilsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99627972 bente.nilsen@sbm.no
Jorun Tenfjord Ytrelid
Jorun Tenfjord Ytrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41412494 joruntenfjord.ytrelid@sbm.no
Kenneth Nordstoga
Kenneth Nordstoga
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90275443 Kenneth.Nordstoga@sbm.no
Lena Gulbrandsen
Lena Gulbrandsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 46682405 lena.gulbrandsen@sbm.no
Mette Alice Gjelsten
Mette Alice Gjelsten
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92023620 mette.gjelsten@sbm.no
Hanne Risnes Alvestad
Hanne Risnes Alvestad
Banksjef
Tlf: 90113838 HanneRisnes.Alvestad@sbm.no
I permisjon

Kjøp og salg eiendom

Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 91587187 nils.arne.riise@moremegling.no
Wegard Fladmark
Wegard Fladmark
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 92646500 wegard.fladmark@moremegling.no
Jeanette Jørpeland Strømmen
Jeanette Jørpeland Strømmen
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 98421350 j.strommen@moremegling.no