Fiskå - Vanylven

Sparebanken Møre, Reitebakkvegen 20, 6143 Fiskå

Akkurat nå viser vi omsorg ved å møtes digitalt. Møter gjennomføres derfor via telefon og video. Selv om dørene til kontorene våre er låst, er vi her for å hjelpe deg. Du når oss enkelt via telefon, e-post og chat. Vi gleder oss til å kunne møtes fysisk igjen!

Personmarked

Sissel Kragset Vik
Sissel Kragset Vik
Banksjef
Tlf: 91843636 sissel.vik@sbm.no
Ann-Kristin Aaland
Ann-Kristin Aaland
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99639617 ann-kristin.aaland@sbm.no
Evelyn Ystebakk Midtbø
Evelyn Ystebakk Midtbø
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99534400 evelyn.midtbo@sbm.no
Jan Ivar Bøe
Jan Ivar Bøe
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 97592336 jan.ivar.boe@sbm.no

Bedriftsmarked

Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Tlf: 41628339 HegeKarete.Hamre@sbm.no
Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91747890 bjornar.vartdal@sbm.no
Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Tlf: 95282201 geir.aage.flo@sbm.no
Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91910089 gunnhild.takeda@sbm.no
Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Tlf: 90916204 leivarne.nydal@sbm.no
Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 48201362 livmarit.ovrelid@sbm.no
Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass. Banksjef
Tlf: 97691919 nina.sundgot@sbm.no
Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92237537 ruben.kvalsvik@sbm.no
Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Tlf: 95169649 svein.thue@sbm.no