Volda

Sparebanken Møre, Industrigata 14, 6101 Volda

Akkurat nå viser vi omsorg ved å møtes digitalt. Møter gjennomføres derfor via telefon og video. Selv om dørene til kontorene våre er låst, er vi her for å hjelpe deg. Du når oss enkelt via telefon, e-post og chat. Vi gleder oss til å kunne møtes fysisk igjen!

Personmarked

Mette Ryste
Mette Ryste
Banksjef
Tlf: 48181326 mette.ryste@sbm.no
Elin Mari Løvøy Wilhelmsen
Elin Mari Løvøy Wilhelmsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 98234097 elinmari.wilhelmsen@sbm.no
Stian Bellen
Stian Bellen
Finansiell rådgiver
Tlf: 94979176 Stian.Bellen@sbm.no
Elisabeth Sande
Elisabeth Sande
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95754264 elisabeth.sande@sbm.no
I permisjon
Hanne Mette Maude
Hanne Mette Maude
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99458841 hannemette.maude@sbm.no
I permisjon

Kjøp og salg eiendom

Jørn Velle
Jørn Velle
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 90150616 jorn.velle@moremegling.no

Bedriftsmarked

Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Tlf: 41628339 HegeKarete.Hamre@sbm.no
Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91747890 bjornar.vartdal@sbm.no
Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Tlf: 95282201 geir.aage.flo@sbm.no
Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91910089 gunnhild.takeda@sbm.no
Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Tlf: 90916204 leivarne.nydal@sbm.no
Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 48201362 livmarit.ovrelid@sbm.no
Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass. Banksjef
Tlf: 97691919 nina.sundgot@sbm.no
Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92237537 ruben.kvalsvik@sbm.no
Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Tlf: 95169649 svein.thue@sbm.no