Valderøya - Giske

Sparebanken Møre, Valderøyvegen 1166, 6050 Valderøya

Akkurat nå viser vi omsorg ved å møtes digitalt. Møter gjennomføres derfor via telefon og video. Selv om dørene til kontorene våre er låst, er vi her for å hjelpe deg. Du når oss enkelt via telefon, e-post og chat. Vi gleder oss til å kunne møtes fysisk igjen!

Personmarked

Arve Røyset
Arve Røyset
Banksjef
Tlf: 95906727 arve.royset@sbm.no
Elin Sætre Løvmo
Elin Sætre Løvmo
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90976942 ElinSaetre.Lovmo@sbm.no
Henny Blindheim Rørvik
Henny Blindheim Rørvik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41641584 hennyblindheim.rorvik@sbm.no
Jan Ivar Stokset
Jan Ivar Stokset
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41494550 jan.ivar.stokset@sbm.no
Kenneth Bøe
Kenneth Bøe
Autorisert Finansiell rådgiver
Tlf: 48246005 Kenneth.Boe@sbm.no
Sonja K. Drabløs
Sonja K. Drabløs
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92020568 sonja.drablos@sbm.no
I permisjon
Torstein Synnes
Torstein Synnes
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92170777 Torstein.Synnes@sbm.no
Vegard Flaaen
Vegard Flaaen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90367614 vegard.flaaen@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Wegard Fladmark
Wegard Fladmark
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 92646500 wegard.fladmark@moremegling.no
Jeanette Jørpeland Strømmen
Jeanette Jørpeland Strømmen
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 98421350 j.strommen@moremegling.no
Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 91587187 nils.arne.riise@moremegling.no
Bjørn Pedersen
Bjørn Pedersen
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 46865414 bjorn.pedersen@moremegling.no
Marius Ødegaard
Marius Ødegaard
Eiendomsmeglerfullmektig
Tlf: 92644455