Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?


Ålesund sentrum - Kipervika

Kundeservice
70 11 30 00
Postadresse
Sparebanken Møre, Postboks 121, 6001 Ålesund
Besøksadresse
Keiser Wilhelmsgate 29/33 6002 Ålesund
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00.
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Ålesund

Bilde av Merete Wiig
Merete Wiig
Banksjef
Telefon: 95208985
Epost: merete.wiig@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Solveig Støbakk Alnes
Solveig Støbakk Alnes
Finansiell rådgiver
Telefon: 48060778
Epost: solveig.alnes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Anne Lise Bringsvor
Anne Lise Bringsvor
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48069727
Epost: annelise.bringsvor@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Karoline Eikås
Karoline Eikås
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91643018
Epost: karoline.eikas@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Joachim Flataker
Joachim Flataker
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48154041
Epost: Joachim.Flataker@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Elin Harang
Elin Harang
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90604288
Epost: elin.harang@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Kjersti H Haugen
Kjersti H Haugen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91770949
Epost: kjersti.haugen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Christine Hodder
Christine Hodder
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41512333
Epost: christine.hodder@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Arne Fredrik Nordal
Arne Fredrik Nordal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41418249
Epost: arne.fredrik.nordal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ann Kristin Røstad Øvrevoll
Ann Kristin Røstad Øvrevoll
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41435569
Epost: ann.kristin.rostad.ovrevoll@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Elin Larsen Sæther
Elin Larsen Sæther
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 45066400
Epost: els@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Breibøl Sørland
Nina Breibøl Sørland
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 97099392
Epost: nina.sorland@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Carina Mathisen
Carina Mathisen
Autorisert finansiell rådgiver
I permisjon

Møre Eiendomsmegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Odd Arild Sæther
Odd Arild Sæther
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90088380
Epost: odd.arild.sather@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91587187
Epost: nils.arne.riise@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Christer Hessen
Christer Hessen
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 94144629
Epost: christer.hessen@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jeanette Jørpeland Strømmen
Jeanette Jørpeland Strømmen
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 98421350
Epost: j.strommen@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jon Kristian Røsok
Jon Kristian Røsok
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 91738352
Epost: jon.kristian@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail