Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Ålesund sentrum - Kipervika

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00, og ellers etter avtale

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møter utover ordinær åpningstid etter avtale. Bestill tid for møte.

Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Ålesund

Bilde av Merete Wiig
Merete Wiig
Banksjef
Telefon: 95208985
Epost: merete.wiig@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Solveig Støbakk Alnes
Solveig Støbakk Alnes
Finansiell rådgiver
Telefon: 48060778
Epost: solveig.alnes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Anne Lise Bringsvor
Anne Lise Bringsvor
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48069727
Epost: annelise.bringsvor@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Elin Harang
Elin Harang
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90604288
Epost: elin.harang@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Kjersti H Haugen
Kjersti H Haugen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91770949
Epost: kjersti.haugen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Christine Hodder
Christine Hodder
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41512333
Epost: christine.hodder@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Carina Mathisen
Carina Mathisen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 40882230
Epost: Carina.Mathisen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Arne Fredrik Nordal
Arne Fredrik Nordal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41418249
Epost: arne.fredrik.nordal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ann Kristin Røstad Øvrevoll
Ann Kristin Røstad Øvrevoll
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41435569
Epost: ann.kristin.rostad.ovrevoll@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Breibøl Sørland
Nina Breibøl Sørland
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 97099392
Epost: nina.sorland@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Karoline Eikås
Karoline Eikås
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91643018
Epost: karoline.eikas@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91587187
Epost: nils.arne.riise@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Wegard Fladmark
Wegard Fladmark
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 92646500
Epost: wegard.fladmark@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jon Kristian Røsok
Jon Kristian Røsok
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 91738352
Epost: jon.kristian@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jeanette Jørpeland Strømmen
Jeanette Jørpeland Strømmen
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 98421350
Epost: j.strommen@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
...