Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Fosnavåg - Herøy

Kundeservice
70 11 30 00
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Pesonmarked Fosnavåg

Bilde av Per Ronald Knutsen
Per Ronald Knutsen
Banksjef
Telefon: 90505113
Epost: perronald.knutsen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Robin Kvalsund
Robin Kvalsund
Finansiell rådgiver
Telefon: 47632007
Epost: Robin.Kvalsund@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Anne Britt Kvalsvik
Anne Britt Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41615508
Epost: anne.britt.kvalsvik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Tanja S. Leikanger
Tanja S. Leikanger
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 99554640
Epost: tanja.leikanger@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Margareth Leinebø
Margareth Leinebø
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95074627
Epost: Margareth.Leinebo@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Marthe Sævik
Marthe Sævik
Finansiell rådgiver
Telefon: 97983301
Epost: Marthe.Saevik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Næringsliv Fosnavåg

Bilde av Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Telefon: 41628339
Epost: HegeKarete.Hamre@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Telefon: 95282201
Epost: geir.aage.flo@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92237537
Epost: ruben.kvalsvik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Telefon: 90916204
Epost: leivarne.nydal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48201362
Epost: livmarit.ovrelid@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass.banksjef
Telefon: 97691919
Epost: nina.sundgot@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91910089
Epost: gunnhild.takeda@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Telefon: 95169649
Epost: svein.thue@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91747890
Epost: bjornar.vartdal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Jørn Velle
Jørn Velle
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90150616
Epost: jorn.velle@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail