Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Hareid

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider

Tirsdag  kl. 10:00 - 15:00
Torsdag kl. 10:00 - 15:00
og ellers etter avtale.

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møte alle hverdager etter avtale. Bestill tid for møte.
Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Hareid

Bilde av Melinda Skeide
Melinda Skeide
Banksjef
Telefon: 41665873
Epost: melinda.skeide@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Solgunn Røyset Almedal
Solgunn Røyset Almedal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90149018
Epost: solgunnroyset.almedal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Turid F Leknesund
Turid F Leknesund
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91587894
Epost: turid.leknesund@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Sølvi Anita Rekkedal
Sølvi Anita Rekkedal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41564735
Epost: solvi.rekkedal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Næringsliv Hareid

Bilde av Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Telefon: 41628339
Epost: HegeKarete.Hamre@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Telefon: 95282201
Epost: geir.aage.flo@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92237537
Epost: ruben.kvalsvik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Telefon: 90916204
Epost: leivarne.nydal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48201362
Epost: livmarit.ovrelid@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass.banksjef
Telefon: 97691919
Epost: nina.sundgot@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91910089
Epost: gunnhild.takeda@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Telefon: 95169649
Epost: svein.thue@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91747890
Epost: bjornar.vartdal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Jørn Velle
Jørn Velle
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90150616
Epost: jorn.velle@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
...