Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Kristiansund

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00, og ellers etter avtale

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møter utover ordinær åpningstid etter avtale. Bestill tid for møte

Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Kristiansund

Bilde av Tore Vevang
Tore Vevang
Banksjef
Telefon: 97195695
Epost: Tore.Vevang@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Felix C Hjemgård
Felix C Hjemgård
Finansiell rådgiver
Telefon: 48181018
Epost: FelixC.Hjemgard@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Håkon Løvik
Håkon Løvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90589181
Epost: Hakon.Lovik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Øystein Maridal
Øystein Maridal
Finansiell rådgiver
Telefon: 45416750
Epost: Oystein.Maridal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Tove Smenes
Tove Smenes
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 94783470
Epost: tove.smenes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Michael Valde
Michael Valde
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90054640
Epost: michael.valde@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Næringsliv Kristiansund

Bilde av Kolbjørn Heggdal
Kolbjørn Heggdal
Banksjef
Telefon: 91589768
Epost: kolbjorn.heggdal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Marianne Wirum Granum
Marianne Wirum Granum
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91522652
Epost: marianne.granum@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Marius Neergaard
Marius Neergaard
Finansiell rådgiver
Telefon: 92836863
Epost: Marius.Neergaard@sbm.no
icon telephoneicon e-mail