Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Larsnes - Sande

Kundeservice
70 11 30 00
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Personmarked Larsnes

Bilde av Kjell Ove Vasstrand
Kjell Ove Vasstrand
Banksjef
Telefon: 95781118
Epost: kjell.ove.vasstrand@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Karen-Marie Ekroll Hjelle
Karen-Marie Ekroll Hjelle
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 47640857
Epost: karen-marie.hjelle@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Preben  Sætre
Preben Sætre
Finansiell rådgiver
Telefon: 48026507
Epost: preben.saetre@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Aadne Sandanger
Aadne Sandanger
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91834355
Epost: aadne.sandanger@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Inga Dalen Slettestøl
Inga Dalen Slettestøl
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48071471
Epost: inga.slettestol@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Næringsliv Larsnes

Bilde av Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Telefon: 41628339
Epost: HegeKarete.Hamre@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Telefon: 95282201
Epost: geir.aage.flo@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92237537
Epost: ruben.kvalsvik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Telefon: 90916204
Epost: leivarne.nydal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48201362
Epost: livmarit.ovrelid@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass.banksjef
Telefon: 97691919
Epost: nina.sundgot@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91910089
Epost: gunnhild.takeda@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Telefon: 95169649
Epost: svein.thue@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91747890
Epost: bjornar.vartdal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Jørn Velle
Jørn Velle
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90150616
Epost: jorn.velle@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail