Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Molde

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00, og ellers etter avtale

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møter utover ordinær åpningstid etter avtale. Bestill tid for møte. 

Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Molde

Bilde av Finn Tangen
Finn Tangen
Banksjef
Telefon: 91199483
Epost: finn.tangen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Irene Astad
Irene Astad
Finansiell rådgiver
Telefon: 98453660
Epost: irene.astad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Roy Elnan
Roy Elnan
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90885249
Epost: roy.elnan@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Barbro Mork Emblem
Barbro Mork Emblem
Ass.banksjef
Telefon: 93032933
Epost: barbro.emblem@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ragnhild Farstad
Ragnhild Farstad
Finansiell rådgiver
Telefon: 93655207
Epost: ragnhild.farstad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Bjørn Følstad
Bjørn Følstad
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 46824571
Epost: bjorn.folstad@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Mary Ann Grøttumsbraaten
Mary Ann Grøttumsbraaten
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95887989
Epost: m.grottumsbraaten@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Thomas Håbet
Thomas Håbet
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91248290
Epost: thomas.habet@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Siv Kristin Tafjord Jacobsen
Siv Kristin Tafjord Jacobsen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 98216972
Epost: sivkristin.jacobsen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Heidi Junge
Heidi Junge
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 99575599
Epost: heidi.junge@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Bjarne Nerland
Bjarne Nerland
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 46830354
Epost: bjarne.nerland@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ida Bjørdal Nerland
Ida Bjørdal Nerland
Finansiell rådgiver
Telefon: 41503774
Epost: ida.nerland@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Brith Ingvild Opheim
Brith Ingvild Opheim
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90535502
Epost: brith.opheim@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Tor Olav Øyen
Tor Olav Øyen
Finansiell rådgiver
Telefon: 93286188
Epost: TorOlav.Oyen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Svanaug Lillebø Rakvåg
Svanaug Lillebø Rakvåg
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41688998
Epost: svanaug.rakvaag@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Synnøve Bruun
Synnøve Bruun
Finansiell rådgiver
I permisjon

Næringsliv Molde

Bilde av Kolbjørn Heggdal
Kolbjørn Heggdal
Banksjef
Telefon: 91589768
Epost: kolbjorn.heggdal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Sara Hammerø Moen
Sara Hammerø Moen
Finansiell rådgiver
Telefon: 90120788
Epost: SaraHammero.Moen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Otto Nygård
Otto Nygård
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95887639
Epost: otto.nygard@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Lasse Hestad Nyland
Lasse Hestad Nyland
Finansiell rådgiver
Telefon: 91527507
Epost: LasseHestad.Nyland@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Eirik Berg Sponås
Eirik Berg Sponås
Ass. Banksjef
Telefon: 48104362
Epost: eirik.sponas@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Grete Julnes Lia
Grete Julnes Lia
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91154002
Epost: grete.lia@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Alexander Bjerkås
Alexander Bjerkås
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 48314655
Epost: alexander.bjerkas@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Tore Magerøy
Tore Magerøy
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Telefon: 98631111
Epost: tore.mageroy@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Jorunn Rekdal
Jorunn Rekdal
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 92099222
Epost: jorunn.rekdal@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
...