Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Ørsta

Kundeservice
70 11 30 00
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Personmarked Ørsta

Bilde av Line Wiik Bjerknes
Line Wiik Bjerknes
Banksjef
Telefon: 48181361
Epost: line.bjerknes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Sigrun R Åmbakk
Sigrun R Åmbakk
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91719376
Epost: sigrun.aambakk@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Geir Arne Ose
Geir Arne Ose
Finansiell rådgiver
Telefon: 47505080
Epost: GeirArne.Ose@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Hege Kristin Strand
Hege Kristin Strand
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 47285295
Epost: hege.strand@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Næringsliv Ørsta

Bilde av Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Telefon: 41628339
Epost: HegeKarete.Hamre@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Telefon: 95282201
Epost: geir.aage.flo@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92237537
Epost: ruben.kvalsvik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Telefon: 90916204
Epost: leivarne.nydal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48201362
Epost: livmarit.ovrelid@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass.banksjef
Telefon: 97691919
Epost: nina.sundgot@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91910089
Epost: gunnhild.takeda@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Telefon: 95169649
Epost: svein.thue@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91747890
Epost: bjornar.vartdal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Jørn Velle
Jørn Velle
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90150616
Epost: jorn.velle@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail