Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Sykkylven

Kundeservice
70 11 30 00
Åpningstider
Mandag - fredag 10:00 - 15:00, og ellers etter avtale

Rådgiverne våre er tilgjengelig for møter utover ordinær åpningstid etter avtale. Bestill tid for møte.

Døgnåpen minibank og innskuddsautomat!


Kart

Personmarked Sykkylven

Bilde av Karete Skinnes
Karete Skinnes
Banksjef
Telefon: 90970706
Epost: karete.skinnes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Gry Anett Aarseth
Gry Anett Aarseth
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92448614
Epost: gry.aarseth@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Silje Ervik Tafjord
Silje Ervik Tafjord
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 41510497
Epost: silje.tafjord@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Gunhild N Antonsen
Gunhild N Antonsen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 99121187
Epost: gunhild.antonsen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Magdalena Bialek
Magdalena Bialek
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 46248185
Epost: magdalena.bialek@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Cecilie Eide
Cecilie Eide
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95058739
Epost: cecilie.eide@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Birgitte Espe
Birgitte Espe
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 93228366
Epost: birgitte.espe@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Eldar Helseth
Eldar Helseth
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 90198870
Epost: eldar.helseth@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Kari Line Hovet
Kari Line Hovet
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92460876
Epost: kariline.hovet@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Katrin Myhre Velle
Katrin Myhre Velle
Autorisert finansiell rådgiver
I permisjon

Næringsliv Sykkylven

Bilde av Marius Erstad Flemsæter
Marius Erstad Flemsæter
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 93647777
Epost: mariuserstad.flemsaeter@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Svein Klock
Svein Klock
Ass. banksjef
Telefon: 41693983
Epost: svein.klock@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ole Sindre Muldal
Ole Sindre Muldal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92283613
Epost: ole.muldal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Petter Sætre
Petter Sætre
Ass. banksjef
Telefon: 90083446
Epost: petter.saetre@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 91587187
Epost: nils.arne.riise@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail
...