Hopp til innhold
Logg inn
Hvor ønsker du å logge inn?

Volda

Kundeservice
70 11 30 00
Møter med rådgivere kan avtales utenom åpningstiden

Kart

Personmarked Volda

Bilde av Mette Ryste
Mette Ryste
Banksjef
Telefon: 48181326
Epost: mette.ryste@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Christoffer Wiik Bjerknes
Christoffer Wiik Bjerknes
Finansiell rådgiver
Epost: ChristofferWiik.Bjerknes@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Hanne Mette Maude
Hanne Mette Maude
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 99458841
Epost: hannemette.maude@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Elisabeth Sande
Elisabeth Sande
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 95754264
Epost: elisabeth.sande@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Mari Sundgot
Mari Sundgot
Finansiell rådgiver
Telefon: 90520117
Epost: mari.sundgot@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Elin Mari Løvøy Wilhelmsen
Elin Mari Løvøy Wilhelmsen
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 98234097
Epost: elinmari.wilhelmsen@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Næringsliv Volda

Bilde av Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Telefon: 41628339
Epost: HegeKarete.Hamre@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Telefon: 95282201
Epost: geir.aage.flo@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Ruben Kvalsvik
Ruben Kvalsvik
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 92237537
Epost: ruben.kvalsvik@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Telefon: 90916204
Epost: leivarne.nydal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 48201362
Epost: livmarit.ovrelid@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Nina Holm Sundgot
Nina Holm Sundgot
Ass.banksjef
Telefon: 97691919
Epost: nina.sundgot@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Gunnhild Fiskaa Takeda
Gunnhild Fiskaa Takeda
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91910089
Epost: gunnhild.takeda@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Telefon: 95169649
Epost: svein.thue@sbm.no
icon telephoneicon e-mail
Bilde av Bjørnar Vartdal
Bjørnar Vartdal
Autorisert finansiell rådgiver
Telefon: 91747890
Epost: bjornar.vartdal@sbm.no
icon telephoneicon e-mail

Møremegling

Kjøp og salg eiendom

Bilde av Jørn Velle
Jørn Velle
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 90150616
Epost: jorn.velle@moremegling.no
icon telephoneicon e-mail